Spinal touch

Metoda Spinal touch patří mezi jemné, neinvazivní dotekové terapie. Řadí se k holistickým metodám, které se nesoustředí na jednotlivé problémy organismu, ale tím, že harmonizují celek, aktivizují vlastní regenerační procesy organismu, které jednotlivé potíže řeší optimálním způsobem.

Při aplikaci metody se napravuje těžiště těla, dochází k uvolnění pánevní oblasti, křížo-kyčlo-bederního skloubení, všech částí páteře a okolních svalových skupin. Dochází k vyrovnání páteře do vzpřímené polohy, ke zlepšení průtoku energie v těle a tím ke stimulaci prakticky všech tělesných orgánů, zejména trávicích a vylučovacích.

Vzhledem k provázanosti fyzického a psychického stavu organismu dochází k pozitivnímu působení na psychiku a tím zpětně k příznivému působení na fyzický stav těla.

Samotná metoda spočívá v jemné dotekové terapii, při které se pomocí doteků stimulují akupresurní body, meridiánové dráhy a reflexní zóny nacházející se na hýždích, zádech, páteři, krku, hlavě a na břiše. Především je však zaměřena na oblast páteře, srovnání těžiště a držení těla, dále na odstranění každodenní fyzické a psychické zátěže a zejména stresu.

Cena: 1 hodina

Plumblines