Masáže

Regenerační a relaxační masáže:

_DSC0081

 

 

 

 


Lymfatická manuální masáž

Lymfatický systém odstraňuje nečistoty a odpadní látky z pojivových tkání těla. Skládá se z množství mízních uzlin spojených mízními cévami. Uzliny se vyskytují ve shlucích zejména kolem krku, v podpaží, na tříslech a na břiše. Obsahují bílé krvinky, které pomáhají bojovat s infekcí tím, že při průchodu mízy přes uzliny odfiltrují bakterie.

Při snížení průchodnosti lymfatického oběhu se výživa buněk a proudění odpadních produktů do krevního řečiště zpomalí. Je-li naopak lymfatický systém pečlivě stimulovaný manuální lymfatickou masáží (drenáží), nastartuje se zrychlení mízního oběhu, je posílen a zrychlen i krevní oběh, zvyšuje se celková imunita organismu. Zlepšení mikrocirkulace v podkoží při masáži dobře působí na stav pleti nebo vzhled kůže na stehnech a hýždích při časté celulitidě.

Cena: 1 hodina   500 Kč

Baňky

_DSC0085

 

 

 

 

Baňky jsou skleněné či plastové kulovité nádobky různých velikostí, které se díky podtlaku přisají na pokožku v postižené oblasti. Baňky se používají staticky (na jednom místě) nebo se s jejich pomocí provádí masáž.

Při lehčích potížích postačí příjemná masáž baňkami, která rychlým prokrvením svalů a kůže a narušením zatvrdlin (myogelosy) způsobí uvolnění a úlevu. Při větších potížích po této přípravě používám baňky menších rozměrů, které aplikuji již cíleně na akupresurní body a nechám je zde působit déle.

Cena: 1 hodina    500 Kč