Masáže v Uherském Hradišti – studio Jany Sládkové

Chtěla bych vám představit své masážní studio v Uherském Hradišti (část Míkovice). Nabízím klasické masáže – regenerační a relaxační, masáž zad a šíje a v mé nabídce najdete rovněž lymfatickou masáž, Breussovu masáž páteře, baňkování, ale i masáž lávovými kameny.

Mezi oblíbené momentálně patří kraniosakrální terapie, Bowenova masáž a meridiánová masáž. Všechny se řadí mezi neinvazivní techniky, které se zároveň vyznačují svou hloubkou a účinností. Jsou to šetrné techniky, které pomáhají v těle nastartovat regenerační mechanismy.

Při kraniosakrální terapii se používají velmi lehké pohyby a terapeut se naladí na kraniosakrální rytmus klienta. Výsledkem je stav hlubokého uvolnění. Bowenova masáž je tlaková, jedná se o systém velmi jemných, přesně definovaných pohybů přes měkkou tkáň, který pomáhá navracet organismus do rovnováhy, ztracené v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu. Meridiánová masáž je úzce spojena s akupunkturou, provádí kovovou nebo dřevěnou tyčinkou s cílem zajistili co nejlepší průtok energie.

Na tyto jemné techniky a masáže se zaměřuji proto, že ne vždy je nutné použít sílu k dosažení zlepšení. Někdy to není ani možné. V praxi jsem měla možnost vidět, jak dochází k pozitivním změnám u klientů, kteří na tyto techniky chodí pravidelně, hlavně ze začátku a pak občas na udržení. Přijďte vyzkoušet něco nového, budu se na vás těšit.

Masážní studio Jana Sládková UH Míkovice

Reklamy
Tagged with: , , , ,
Zasláno do Uncategorized

Kraniosakrální terapie

Metodu uvedl na scénu na začátku 20. století pod názvem kraniální osteopatie americký lékař William Sutherland. Při své lékařské praxi si povšiml, že lebeční švy nejsou pevné spoje, jak se v té době všeobecně předpokládalo, a že kraniální (lebeční) kosti vykonávají jistý periodický pohyb. Read more ›

Tagged with: , , , , , ,
Zasláno do Uncategorized

Něco málo o dietách

Různé diety slibují zaručené a rychlé úbytky na váze. Bohužel se nezmiňují za jakou cenu. Je důležité si uvědomit, že pokud se rozhodneme udělat velké změny ve svém jídelníčku, není to záležitost měsíce, ale změna životního stylu. Tedy pokud nám jde o trvalé udržení hmotnosti. Read more ›

Tagged with: , , , , , ,
Zasláno do Uncategorized
telefon: 739 088 644
Telefonické objednávky po 20. hodině. Pokud neberu telefon, pracuji. Ozvu se Vám, jakmile to bude možné.
Otevírací doba

Pondělí 14 – 19
Úterý     14 – 19
Středa     8 – 14
Čtvrtek  14 – 19
Pátek       8 – 14
So/ne ZAVŘENO

email: sladkovajana2@seznam.cz

Číslo účtu: 212969577/0300